Drodzy Pacjenci.

W celu umówienia się na spotkanie zapraszamy do zakładki WIZYTY.

Tam znajdują się numery kontaktowe do Terapeutów.

Regulamin - Twoja Przychodnia

Twoja Przychodnia – jest niepubliczną placówką, która świadczy odpłatne usługi w zakresie kinezyterapii dziecięcej.

 1. Wizyty pacjentów odbywają się zawsze po wcześniejszej rejestracji pacjenta u wybranego Terapeuty.

 2. Założenie karty pacjenta przez danego Terapeutę jest równoznaczna z dopuszczeniem przez pacjenta (rodzica lub opiekuna prawnego) przechowywania i przetwarzania danych w celu ochrony zdrowia, świadczenia usług medycznych i rehabilitacyjnych lub leczenia pacjentów przez lekarzy, fizjoterapeutów i terapeutów. Dane przechowywane są w formie elektronicznej i do ich przechowywania i przetwarzania nie jest potrzebna pisemna zgoda pacjenta ani jego opiekuna prawnego (zgodnie z par.6ust.1 pkt3 rozporządzenie o ochronie danych osobowych, oraz art.27 ust.2UODO)

 3. Rejestracji można dokonywać osobiście bądź telefonicznie.

 4. Rezerwacja wizyty oraz założenie dokumentacji medycznej pacjenta jest jednoznaczne z zapoznaniem się z obowiązującym regulaminem placówki i zobowiązaniem do przestrzegania jego zasad.

 5. Pacjent może zarezerwować jednocześnie więcej niż 1ną kolejną wizytę (po konsultacji z Terapeutą). Prosimy o przestrzeganie terminarza uzgodnionych wizyt i wizyt kontrolnych.

 6. Pacjent wyraża zgodę na ewentualne otrzymywanie wiadomości sms, które zawierać będą przypomnienia o dokładnym terminie zaplanowanej wizyty.

 7. W godzinach ustalonej wizyty Terapeuta będzie oczekiwał na Państwa w gotowości do pracy - stąd w przypadku braku możności odbycia ustalonej wizyty przez Państwa prosimy o jak najszybsze zgłoszenie tego faktu do danego Terapeuty przed upływem wyznaczonego terminu. Terapeuta ustali wtedy z Państwem kolejny termin spotkania.

 8. Płatność za wizytę jest realizowana jednorazowo za każde zajęcia/terapię w Twojej Przychodni u Terapeuty prowadzącego spotkanie.

 9. Odwołanie przez pacjenta (rodzica,lub opiekuna prawnego pacjenta) wcześniej zaplanowanej wizyty powinno nastąpić najpóźniej 12 godzin przed rozpoczęciem wizyty.

 10. Brak odwołania wizyty (patrz pkt.7) skutkować będzie opłatą w wysokości 100zł za każde zaplanowane i zarezerwowane 60min czasu fizjoterapeuty. Powyższą kwotę Terapeuta będzie mógł doliczyć do następnej zaplanowanej i zrealizowanej wizyty w ośrodku Twoja Przychodnia, lub poinformować Rodzica/Opiekuna Prawnego Dziecka o konieczności dokonania płatności na wskazane konto bankowe.

 11. W przypadku dwukrotnego pod rząd braku odwołania wizyty przez pacjenta (rodzica lub opiekuna prawnego) Terapeuta ma prawo do anulowania wszystkich zaplanowanych kolejnych rezerwacji terminów wizyt danego pacjenta.

 12. Spóźnienia na wizytę powyżej 15minut są traktowane jako rezygnacja i nie odwołanie wizyty, i skutkować będą naliczeniem dodatkowej opłaty (patrz pkt.10)

 13. W przypadku spóźnienia się na wizytę przez pacjenta nie będzie ona przedłużana.

 14. Przewidziany czas spotkanie z Terapeutą to odpowiednio:

- 45min – każdorazowa wizyta terapeutyczna

- 60min – pierwsza wizyta konsultacyjno-diagnostyczna

Podane wartości czasowe są orientacyjne i mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb danego pacjenta.

 1. W przypadku nieregularnych wizyt pacjenta (częste odwoływanie wizyt, nie stosowanie się do zaleceń terapeuty) Terapeuta nie ponosi odpowiedzialności za brak postępów w terapii. 

 2. Regulamin Twojej Przychodni wchodzi w życie z dniem 1.02.2019r.

Wszelkie skargi i wnioski prosimy składać na adres mailowy Twojej Przychodni: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Twoja Przychodnia
ul.Wilanowska 65B
51-206 Wrocław